Oficiální stránky SALH

Kronika SALH

Sezóna: 
ZprávyVývěska SALHZ akcíRozpisVýsledkyStatistikyRozhodčíDokumentyChci začít hrátRočenkyKontakty
Přihlášení týmuCO, KDY, KDE???
Lakrosový turnaj mladších O Vykopávku 2016

Předjubilejní 14. ročník lakrosového turnaje mladších O Vykopávku 2016 se konal v sobotu 24. září 2016 na novém fotbalovém hřišti ZŠ Chaplinovo náměstí na Barrandově v Praze. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 týmů, které sehrály každý tři zápasy v základních skupinách, a poté se utkaly v zápasech o konečné pořadí. V boji o sedmou příčku zvítězili Popeláři nad domácím B týmem Trilobitů, v zápase o pátou pozici porazili Bobříci Stopaře, bronzovou medaili nakonec v zápase s domácím A týmem Trilobitů vybojovali Fabiáni ze Strašic a celkovým vítězem letošního ročníku se stali Bobři, kteří ve finále porazili tým Tajfun 23 : 9.
Jménem pořádajícího barrandovského týmu Trilobit všem ještě jednou moc díky za účast i pomoc při organizaci, počasí se vydařilo, medaile i další bohaté ceny byly rozdány a už teď se těšíme na nejméně stejně tak hojnou účast na příští, jubilejním 15. ročníku lakrosového turnaje mladších O Vykopávku 2017!

Z turnaje si můžete prohlédnout fotky i statistiky.

Verča a Trilobiti z Barrandova

Výroční turnaj Fťáků

Fťácy letos oslavili 30 let svého nepřetržitého působení v lize a to jak jinak, než turnajem. Konal se 3.- 4.9.2016 v Maršovicích. Zůčastnilo se celkem 10 týmů a kromě lakrosu se konaly další aktivity. Například Pivní štafeta 4 členných družstev, kterou vyhrál tým Negativ (šlo o běh k půllitru piva, vypití  na ex a běh zpět  na čáru, pak běží další), Fťačí štafeta , tzn. , že soutěžící dostali balonek, přivázali si ho na záda a na nos jsme jim nalepili napínáček - zobáček, kterým propíchli balonek čekajícího spoluhráče , pak běželi zpět a to se dělo opět štafetovým způsobem. Večer hrála skupina Negativ a o přestávce se dražil 1. historický dres Jarmily z roku 1986. Dražbu vedl Eddie , dramaticky ji vygradoval a nakonec dres získala Eliška za podpory dražitelů z El Niňa za 1200,- Kč (byly v tom i různé slevenky, stravenka, 5 euro apod., co kdo našel v peněžence). Peníze Jarmila věnuje  na dětský lakros, nejspíše pro barrandovský tým.

Pořadí týmů: 1. bru.Tal, 2. Lily Benešov, 3. El Nino, 4. Krupoto, 5. Šedý vlk, 6. Albatros, 7. RetroFťáci, 8. Tribeerušky, 9. Bobři, 10. Fťáci

Z turnaje si můžete prohlédnout fotky i statistiky.

Vyhlášení pražských lakrosových lig 2016

Slavnostní vyhlášení letos proběhlo 23.6.2016 v restauraci U Mrtvýho ptáka. Sešlo se nás docela dost a i když bylo vedro jak na Sahaře, slyšel jsem, že zábava se protáhla až do brzských ranních hodin.

Výsledky se dočtete v sekci Výsledky a Statistiky, nicméně alespoň zkráceně:

Žákovská liga:

První a jediný tým byli letos Bobři

Soutěž kanada: 1. Musil Zdeněk, 2. Staněk Ondřej, 3. Krňák Václav

Soutěž střelci: 1. Musil Zdeněk, 2. Krňák Václav, 3. Staněk Ondřej

Sotěž nahrávači: 1. Staněk Ondřej, 2. Musil Zdeněk, 3. Krňák Václav

Brankáři nebyli pro malou účast na zápasech hodnoceni.

Ženská liga:

Umístění týmů: 1. Fabiánky Strašice, 2. Cinzano, 3. Tyšunky, 4. Paka, 5. Fťáci, 6. Trilobit Beta, 7. Berušky

Soutěž kanada: 1. Boháčková Lucie, 2. Paseková markéta, 3. Mezihoráková Eva

Soutěž střelkyně: 1. Mezihoráková Eva, 2. Paseková Markéta, 3. Koubová Tereza

Soutěž nahrávačky: 1. Boháčková Lucie, 2. Zikánová Tereza, 3. Hofmanová Petra

Soutěž brankářky: 1. Šujanová Lucie, 2. Růžková Lucie, 3. Rosecká Blanka

2. pražská liga:

Umístění týmů: 1. Lily, 2. Albatros, 3. Krupoto, 4. El Nino, 5. Amigos, 6. 3,5 minuty, 7. Menhirs, 8. Panteři Pochodeň Unhošť

Soutěž kanada: 1. Pech Josef, 2. Kreidl Josef, 3. Kalaš petr

Soutěž střelci: 1. Kalaš Petr, 2.-5. Jehlička Aleš, Kreidl Josef, Křeček Jan a Pech Josef

Soutěž nahrávači: 1. Noga Jaroslav, 2. Pech Josef, 3. Kreidl Josef

Soutěž brankáři: 1. Aubrecht David, 2. Píša Libor, 3. Hřebíček Robert

1. pražská liga:

Umístění týmů: 1.bru.TAL, 2. Sabres A, 3. Gusano, 4. Fabiáni, 5. BAX, 6. Kurekari, 7. Cyklon, 8. Trilobit omega, 9. Bílý orel, 10. Šedý vlk

Soutěž kanada: 1. Ledvinka Jiří, 2. Hilar matouš, 3. Zýka Jan

Soutěž střelci: 1. Hilar Matouš, 2. Ledvinka Jiří, 3. Zýka Jan

Soutěž nahrávači: 1. Ledvinka Jiří, 2. Kurz Pavel, 3. Paseka Pavel

Soutěž brankáři: 1. Tůma Jan, 2. Hardt Jiří, 3. Praum Kamil

------------------------------------------------------------------------------------

Do 1.PLL se tedy probojovalo Lily, naopak Šedý vlk uvítáme ve 2. PLL. V Baráži porazil Bílý orel Albatros, oba týmy tedy zůstávají tam, kde jsou.

Díky Alešovi máme i pár fotek.

Děkujeme všem, kdo jste na vyhlášení přišli !!!

Mistrovství ČR 2016

Letošní mistrovství ČR se konalo o víkendu 18.-19.6. v Pleteném Újezdě u Kladna. Za podrobný report děkujeme Adisovi:

Dívčí části mistrovství se zúčastnily jen tři ženstva. Paka po nemastných výkonech v lize překvapily a v klidu porazily jak Fabiánky, tak Tyšunky a postoupily do finále. O postup Fabiánky kleply Tyšunky. Ve finále děvčata ze Strašic zabrala a už v první půlce získaly třígólový náskok, který pak ve druhé udržely. Na dívání pěknej zápas, Paka se snažily, ale Fabiánky bojovnou hrou a dobrou střelbou poprvé v historii (myslím ;) vzaly pohár mimo Prahu. Nejlepší hráčka byla brankářka Lucie Šujanová, která zvlášť ve druhé půlce přiváděla Paka k zoufalství. Gratulace do Strašic.

V chlapecké části vybuchla bomba hned v prvním zápase: Fabiáni si vyšlápli na Gusano a o gól je porazili. Pak sice jasně prohráli s Brutalem, ale protože Gusano v posledním zápase nestačilo na Brutal, do semifinále postoupili Fabiáni a právě Brutal. Nováček na MR 300 Lanžhot dle očekávání prográl vše, ale zanechal poměrně pozitivní dojem a doufejme, že nabyté zkušeností zúročí další roky. Druhá skupina tak zajímavá nebyla. O provní místo si to dali Iktočante a Sabres, Iktočante vyhráli asi o 2 góly, Cyklon porazil Kurekari, takže se mohl těšit na souboj o 5. místo.

V prvním semifinále Fabiáni sice bojovali, ale Iktočante přeci jen lepší technikou a střelbou dovedli zápas k vítězství. Oslabení Sabres (Pepe rodil) se drželi poločas proti Brutalu, ale pak odpadli a Brutal se těšil na finále.

O 7. místo: Kurekari si poradili s Lanžhotem, ale zadarmo to neměli.

O 5. místo: Gusano v klidu výhra nad Cyklonem

O 3. místo: Sabres už přeci jen trošku unavené Fabiány přehráli.

Finále: Řekl bych, že Iktočante hráli skvěle, BruTAL se sice snažil, ale kluci z Holešova si šanci nenechali vzít a nepřipustili drama. Nakonec o 3 góly, myslím, že 17:14 vyhráli. Takže druhý tým, který veze pohár mimo Prahu. K tomu historická vsuvka: dosud byla největším úspěchem moravských mužských týmů na MR druhá místa Gorby Olomouc, Kangaroos Brno a Iktočante Holešov.

Pořadí muži: 1. Iktočante Holešov, 2. BruTAL, 3. Sabres, 4. Fabiáni Strašice, 5. Gusano, 6. Cyklon, 7. Kurekari, 8. 300 Lanžhot

Pořadí ženy: 1. Fabiánky Strašice, 2. Paka, 3. Tyšunky

Výsledky jednotlivců muži: střelci, nahravači, kanada, brankáři

Výsledky jednotlivců ženy: střelkyně, nahravačky, kanada, brankářky

Ke statistikám týmů se dostanete po kliknutí na tým.

Fotky zatím nemáme :-(

Brdský turnaj 2016

Tradiční Brdský turnaj v Heřmaničkách se konal 4.-5.6.2016. Zůčastnilio se celkem 16 týmů, konkrétně Bax, Berušky, Iktočante, Lily, Fťácy, Bílý Orel, Tyšunky, Paka, bru.Tal, El Nino, Fabiánky, Fabiáni, Trilobit Beta, Albatros, Cyklon a Menhirs. Počasí jako již tradičně přálo, zápasy byly napínavé a dokonce jsme hráli i jeden po tmě.

Celkové pořadí týmů: 1. Iktočante Holešov, 2. BAX, 3. Lily Benešov, 4. Fabiáni, 5. bru.TAL, 6. Cyklon, 7. Albatros, 8. Bílý Orel, 9. El Nino, 10. Menhirs, 11. Tyšunky, 12. Fťáci, 13. Paka, 14. Berušky, 15. Trilobit Beta, 16. Fabiánky

Z turnaje máme fotky i video.

Kompletní výsledky a statistiky budou co nevidět...